İnternetten Kredi Başvurusu 2018

İnternetten Kredi Başvurusu 2018

İnternetten kredi başvurusunda, şube üzerinden yapılan kredi başvurularına göre, sınırlı bir kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bazı bankalar internetten yapılan kredi başvurularına 20 bin TL verirken, bazıları ise 50 bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Bu durum bankadan bankaya değişen bir konu olup, kullanıcılar tarafından geniş bir araştırma sürecine girilmelidir. Online kredi başvurusunun diğer iyi özelliği ise, herhangi bir masrafa neden olmamasıdır. Özellikle vatandaşların en çok zorlandığı konulardan biri olan belge, kefil ve masraf durumları bu konuda tamamen ortadan kalkar.

İnternetten kredi başvurusu bu tarz avantajları peşinde getirirken, bazı konulara dikkat edilmesi vatandaşlara önerilir. Özellikle kredi notunun düşmemesi ve kredi talebine olumlu bir cevap alınabilmesi için, her bankaya kredi talebinde bulunmamak gerekir. Yapılan araştırma sonrası, kredi için en uygun bulunan bankaya başvuruda bulunmak iyi olacaktır. Peki hangi bankalar günümüzde avantajlı bir şekilde internetten kredi başvurusu imkânı sağlıyor? İşte 2018 yılında internetten kredi başvurusu yapabileceğiniz ve çok avantajlı çıkacağınız o bankalar:

Akbank

Akbank her türlü ihtiyaca özel olarak vatandaşlara uygun imkanlar üzerinden kredi sağlıyor. Akbank’tan online olarak kredi başvurularında en fazla 48 ay vadeli olarak kredi alabilme gibi bir şansınız vardır. Öte yandan en fazla olarak 25 bin TL’ye kadar ihtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yani daha fazla para ihtiyacınız bulunuyorsa, internetten başvuru değil şube başvurusunu tercih etmeniz gerekiyor. Kredi talebinize olumlu bir cevap gelirse, gerekli olan belgeleri şubeye iletmeniz gerekir.

QNB Finansbank

Eğer banka şubelerine giderek kredi başvurusu için, sıra beklemek istemiyorsanız QNB Finansbank bunun için doğru bir alternatif olarak ön plana çıkıyor. Finansbank faizlerine baktığımızda ise %1.26 ile %1.69 arasında değiştiğini görüyoruz. Kredi çekmek için alt limit bin TL olarak belirtilirken, üst limit ise 30 bin TL olarak belirtilmiş durumdadır.

İş Bankası

İş bankası üzerinden kredi çekebilmek için online yöntemide kullanabilirsiniz. Ancak en fazla 25 bin TL oranında kredi tutarı alabileceğinizi unutmamanız gerekiyor. Öte yandan İş bankasında faiz oranları %1.29 olurken, aynı zamanda hayat sigortasıda söz konusu olacaktır. Öte yandan ihtiyaçlarınız 25 bin TL oranına kadarsa, o zaman en yakın İş bankası bankamatiği üzerinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat Bankasıda yine aynı şekilde rahat ödeme avantajları sayesinde, vatandaşlara derin bir nefes aldırıyor. Ziraat bankası faiz oranları %1.27 olurken, aynı zamanda hayat sigortasıda yapılması zorunlu tutulmuştur. Kendiniz için en uygun olan vade oranına karar verebilir bu sayede, daha kolay bir şekilde aylık ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Odeabank

Odeabank 48 aya kadar kredi alabilmenize imkan sağlıyor. Aynı zamanda cep telefonu üzerinden de bankaya kredi başvurusunda bulunmanız mümkün olacaktır. Krediye ek olarak kredi tahsis ücreti ve diğer ek masrafların çıkması mümkündür. Ancak bankanın müşterisi olan kişiler için, daha farklı avantajların ortaya çıkarılması mümkün olur.

Yorum yapın