Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş.

Aegon Emeklilik ve Hayat AŞ

Temel strateji olarak, en iyi yaptığı iş olan hayat sigortası, emeklilik ve uzun vadeli tasarruf ve yatırım ürünlerine odaklanmayı, küresel kaynakları yerel ihtiyaçların hizmetine sunmayı, kazançlı ve sürdürülebilir büyümeyi ve pazarda lider olmayı benimseyen Aegon Grubu, Türkiye’ye gelmeye karar verdiğinde 2008 Eylül ayında Ankara Emeklilik şirketini devralmış ve ismini Aegon Emeklilik ve Hayat şirketi olarak değiştirmiştir. Ankara Emeklilik şirketi o sırada hayat sigortası ve emeklilik alanında faaliyet gösteriyordu.

Aegon bireysel emeklilik şirketi yeni bir yönetim anlayışı ve geçmişten gelen köklü birikimi ile yeniden yapılanmış ve bireysel emeklilik hizmetlerini vermeye başlamıştır. 25’den fazla ülkede sayısız müşterinin finansal ihtiyaçlarına en uygun ürün ve hizmetleri sunmayı amaçlayan Aegon, sadece bireysel emeklilik sözleşmesi yapan bir şirket değildir. Aynı zamanda değişen piyasa koşullarına ve müşterilerin finansal ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde, her zaman müşterilerinin yanında olmaya çalışmaktadır.

Aegon Emeklilik ve Hayat şirketinin önem verdiği değerler arasında birlikte çalışmak, açık olmak ve beklentileri aşmak var. Şirket yönetimi, daha iyiye ulaşmak için yardımlaşmanın ve bilgiyi paylaşmanın önemine inanıyor. Müşterinin ne istediğine odaklanıyor ve anlamaya çalışıyor. Beklentiye uygun çözümler öneriyor ve verdiği sözlerin arkasında durmaya çalışıyor. Bu şekilde müşteri beklentilerini her zaman ileriye taşımaya çalışıyor.

“Yarını değiştirir” sloganı ile yola çıkan Aegon, sektörde bireysel emeklilik alanında faaliyet gösteren emeklilik şirketleri arasından sıyrılabilmek ve portföyünü genişletebilmek için ülke genelinde iyi örgütlenmeye ve donanımlı, bilgi ve becerisi yüksek danışmanlarla çalışmaya özen göstermektedir.

aegon emeklilik

Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş’nin Ürünleri

Aegon, ürün ve hizmetlerini iki ana grupta toplamıştır: hayat ve risk ürünleri ve bireysel emeklilik ürünleri.

Hayat ve risk sigortası ürünleri, beklenmedik bir durumda olası bir yaşam kaybına karşı geride kalanların, kalıcı bir sakat kalma ya da ciddi bir hastalık yaşanması durumunda sigortalının, mevcut yaşam standardını sürdürebilmesine yöneliktir.

Bireysel emeklilik ürünleri ise devletin sağladığı sosyal güvenlik sistemini tamamlayan nitelikte, emeklilikte ikinci bir gelir olanağı sağlayan özel bir emeklilik sistemidir.

En iyi emeklilik şirketi olmaya çalışan Aegon Emeklilik ve Hayat şirketi, bireysel emeklilik ürünlerini, Safir ve İkinci bahar olarak isimlendirmiştir. Her iki emeklilik planı da insanların kendilerini zorlamadan tasarruf edebilmelerine fırsat tanıyan planlardır. Önemli olan, çalışma hayatının koşuşturması içinde hep ihmal edilen huzurlu emeklilik günlerine kavuşmak, için insanlara güvenli ve sağlam bir yatırım olanağı sunmaktır. Bugün sahip olunan yaşam standardının emeklilik döneminde de devam ettirilebilmesi, bugünkü kazançların doğru bir yatırım aracına yönlendirilebilmesi sayesinde olacaktır.

Aegon bireysel emeklilik ürünleri konusunda daha fazla bilgi almak için 444 0 312 numaralı Çağrı Merkezi aranabilir ya da aegon.com.tr internet sitesine bakılabilir. Aegon, müşterilerinin daha güzel bir geleceğe sahip olmaları için çalışmaktadır.

10 Ekim 2014 verilerine göre, şirketin katılımcı sayısı 44.163, katılımcıların fon tutarı toplamı 137.7 milyon TL ve bu tarih itibariyle emekli olan katılımcı sayısı 43’tür.

Incoming search terms:

- bireyselemeklilikbes.com

Yorum yapın